Sprawdź opinienaszych zakochanych

Chcielibyśmy się pochwalić....Pochwalić ponieważ to wasze uznanie i ciepłe słowa podziękowania motywują Nas do pracy dla Was. Dziękujemy Wam za to, że jesteście blisko Nas i z Nami przez tyle lat. Zostawiamy Wam poniżej wpisy naszych zakochanych, którzy skorzystali z usług Eve Weddings.

 1. Drogie EVE Weddings!!

  Z całego serca dziękujemy za pomoc w organizacji ślubu i przyjęcia weselnego!! Dzięki Wam ten bardzo emocjonujący i trudny organizacyjnie czas był niezwykle przyjemnym doświadczeniem. Dziękujemy, że podzieliliście się z nami swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem. Wasz profesjonalizm i wyrozumiałość oraz otwartość na najbardziej zwariowane pomysły sprawiły, że poczuliśmy się bezpieczni, dopieszczeni i usatysfakcjonowani pod każdym względem. Wybaczcie jeśli byliśmy czasami trudni do zniesienia. Pomogliście nam zrealizować marzenia i uczyniliście ten wyjątkowy dzień najpiękniejszym dniem naszego życia!! D Z I Ę K U J E M Y!! Życzymy Wam powodzenia w przyszłych przedsięwzięciach i przesyłamy pozdrowienia Paula i Patryk
 2. Ślub oraz Wesele to jeden taki dzień,  jest on ważnym wydarzeniem w życiu każdej pary. Realizacja dnia swoich marzeń może przysporzyć troszkę problemów, ale z Agencją Ślubną
   EVE WEDDINGS i panią ELWIRĄ nie ma takiej opcji. Tematem przewodnim naszej ceremonii był kolor: AMARANT, oraz kwiaty: STORCZYKI.
                  Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować pani Elwirze Głód za 100% zaangażowania, 100% perfekcji oraz 100% satysfakcji. Pani Elwira zajęła się przygotowaniem dla nas dekoracji naszego miejsca zaślubin, przyjęcia weselnego oraz wszystkich dodatków i szczegółów: butonierka dla Pana Młodego oraz Świadka, bransoletka ze storczyka dla Świadkowej,  tablica z rozsadzeniem gości, podziękowania dla Rodziców, Dziadków oraz Świadków, dekoracja samochodu. Mój bukiet ślubny był idealnie skomponowany, taki jak sobie wymarzyłam piękne białe storczyki z amarantowymi różami. Dekoracje zarówno w kościele jak  i na sali weselnej były takie jak sobie wymyśliłam. Amarantowa dekoracja kościoła,  z delikatnym tiulem,  płatkami kwiatów i świecami. Sala weselna z piękną amarantowo - białą kompozycją kwiatową oraz kielichy ze świecami i eleganckimi koralikami w środku.  Dekoracja miejsca Pary Młodej pełne wdzięku i elegancji, ściana za nami udekorowana białym płótnem a na nim zawieszone szklane kule a w nich żywe storczyki lub świeczki. Dekoracje, które zostały przygotowane zrobiły na nas i naszych gościach niesamowite wrażenie.

  Pani Elwiro bardzo dziękujemy!!!!
   
  Agencję Ślubną EVE WEEDINGS i panią Elwirę Głód polecamy wszystkim, którzy chcą, żeby TEN JEDEN DZIEŃ był niepowtarzalny, zachwycający, wyjątkowy.

  Anna & Marek Polak
 3. Serdecznie polecamy współpracę z firmą EVE WEDDINGS. Dziewczyny mają mnóstwo pomysłów, dzięki czemu organizacja wesela staje się niemal przygodąJ Przed naszym weselem miałam obmyślony zarys wyglądu dekoracji, ale diabeł tkwi w szczegółach, dlatego też dziewczyny spadły mi z nieba i dorowadziły moje wstępne zamysły do finalnego efektu.  Zarówno my jak i nasi Goście byliśmy zachwyceni, począwszy od niezwykle romantycznego wystroju Kościoła, dzięki któremu wydarzenie nabrało niezwykle nastrojowego, przemiłego klimatu. Bukiet ślubny był przepiękny, kremowe róże był to dla mnie w tym dniu najlepszy wybór, bukiet bardzo mi się podobał. Sala przemieniła się w wytworne miejsce, zaczynając od eleganckiej tablicy z rozsadzeniem Gości, świecami na stołach i bufecie, oraz  żywymi kwiatami w odcieniach pasteli- niesamowite wrażanie!Idealny wystrój w połączeniu ze wspaniałymi Gośćmi, pysznym jedzeniem i dobrą muzyką-stworzyły idealne wesele- wyśnione, romantyczne, eleganckie, takie o jakim wspólnie z mężem marzyliśmy! Dziewczyny potrafią słuchać, a każde nasze życzenie przemieniły w kwiatową rzeczywistośćJDobrze jest w tym najważniejszy dniu w swoim życiu móc polegać na kimś takim jak dziewczyny z EVE WEDDINGS, dzięki nim noc przed weselem mogłam spać spokojnie bo wiedziałam, że wszystko jest idealnie zaplanowane, a zadania które trzeba jeszcze wykonać następnego dnia- są powierzone w dobre ręce- dlatego się nie rozczaruję!

                  Każdej przyszłej Pannie młodej życzę z całego serca, żeby na tej niezwykle długiej drodze przygotowywań do swojej wymarzonej imprezy spotykały tylko takie profesjonalistki jakimi są dziewczyny z firmy EVE WEDDINGS.

  Z całego serca dziękujemy Lucynie, Elwirze i Ewie!!!

  Aleksandra i Maciej
 4. Nie mieliśmy pomysłu na plener. Wiedzieliśmy tylko, że mamy mało czasu między Kościołem, a imprezą na Sali. Dziewczyny z Eve Weddings spisały się na medal. Przygotowały dla nas bukiet ślubny, butonierkę oraz kwiaty dla rodziców. W trybie ekspresowym zorgazowały plener zdjęciowy.Gdy my pływaliśmy na łódkach, dziewczyny w tym czasie przygotowywały serce ze świec. Było sprawnie i szybko, a nam zależało na czasie w tym dniu :) Dziękujemy za pomoc:)

  Marzena & Darek
 5. Gorąco polecam współpracę z Elwirą. Można powiedzieć, że pojawiła się w samą porę, gdyż miałam nie lada problemy z dekoracją stołów weselnych, samochodu i najważniejsze- bukietem ślubnym. Od razu znalazłam wspólny język z Elwirą, pokazałam jej parę zdjęć z inspiracjami na dekoracje, a ona od razu wiedziała czego dla mnie szukać i co przygotować. Bukiet był idealny, lepszy od moich wyobrażeń. Nietuzinkowa ozdoba samochodu wyszła rewelacyjnie, a pomysł na winietki z miniaturowych dżemów i miodu to strzał w dziesiątkę. Elwira ma mnóstwo wspaniałych i ciekawych pomysłów, działa bardzo szybko i od razu dostosowuje „ofertę” do potrzeb wybrednej Pani Młodej ☺ Naprawdę polecam! Jest to osoba godna zaufania, która zdjęła z moich barek ciężar dekoracji ślubnej i biegania po kwiaciarniach ☺

  Dorota Szmurło (509738051)