Powierz nam swój ślub a my damy Ci powód
do najpiękniejszych wspomnień na resztę życia!


Eve Weddings to nie tylko profesjonalna i kompleksowa organizacja ślubów. Eve Weddings to przede wszystkim pasja do przekazywania i dzielenia się swoimi doświadczeniami z Wami.

Nasza załoga powstała byście mogli całym sercem skupić się na sobie podczas ślubu. Już nie musicie się martwić czy wszystko zostało zapięte na ostatni guzik. Miłośc to najpiękniejszy dar, dlatego każdy ślub jest dla nas chwilą wzruszenia.

Każdy z Nas pamięta dzieciństwo jak przez mgłę... Dojrzewamy, stajemy się coraz starsi... Pamięć zanika... My posiadamy Eliksir na pamięć... Z Waszej uroczystości... W każdą rocznicę ślubu będziecie wracać do dnia zaślubin, tak, jakbyście znów to przeżywali... Tak abyście poczuli, ponownie dreszcze przenikające przez Wasze ciało, ponieważ podarujemy Wam wspomnienia... Tylko te najpiękniejsze... Bo to Nasza specjalność.

Jesteśmy tacy jak Ty, pracujemy dla Ciebie i dlatego rozumiemy Twoje potrzeby. Porozmawiaj z Nami o swoim marzeniu, a my je spełnimy. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli Ci optymalnie dopasować wydatki na ceremonie do Twojego budżetu. Spokój to nasz atut, działamy rozważnie i z pełną profesją.
Skupiamy się na rzeczach dla Ciebie najważniejszych i pozwalamy Ci na złapanie głębokiego oddechu podczas tego wydarzenia, jakże niezwykłego i doniosłego.

Wiemy że, bez miłości oddech to tylko tykanie zegara, pozwólcie nam zająć się tym wyjątkowym dniem, a z pewnością odczujecie pełne zadowolenie.


Poznajcie nas:

Ewa: właścielka, założycielka Eve Weddings. Twardo stąpająca po ziemi, dążącą do celu za wszelką cenę - kosztem wstawania o 4 rano:) Opanowana, stanowcza, dokładna, sumienna. Zawsze uśmiechnięta i w dobrym humorze. Wyznacza w firmie zadania i pilnuje kalendarza, aby wszystko było w określonym czasie „zapięte na ostatni guzik”.  Zajmująca się w firmie sprawami technicznymi, finansowymi, księgowością. Lubiąca porządek, ceniąca kreatywne i nowatorskie rozwiązania. Nigdy nie dopija kawy, nieprzerwanie rozmawia przez telefon. Perfekcjonistka, dbająca o każdy szczegół. Motto życiowe: co mnie nie zabije, to mnie wzmocni. Prywatnie w ciągłym biegu.

s0.zmniejszacz.plbad1479zmniejszacz-pl49609.jpg

Elwira: konsultant ślubny w Eve Weddings. Kreatywna, spontaniczna i pełna oryginalnych pomysłów. Jej zaletą jest empatia, choć uważa to za wadę. Niczego nie zostawia na później i zawsze kończy to co zaczęła. Elwira to agent do zadań specjalnych i ktoś kto zawsze znajdzie rozwiązanie nawet na niewykonalne zadania. Pełna energii, która potrafi rozładować napięcie nawet w ekstremalnych sytuacjach. Całe dnie spędza przed komputerem szperając i wyszukując ciekawe inspiracji. Prywatnie żona, kochająca zwierzęta, pasjonatka podróży i kontaktu z naturą. Góry to jej drugie "ja".

s0.zmniejszacz.plbad1497zmniejszacz-pl798571.jpg

Lucyna: dekoratorka w Eve Weddings. Do zadań specjalnych:  tych niewykonalnych i tych, które powinny być zrobione na wczoraj. Zwolenniczka segregacji i surowców wtórnych. Z ekologią za pan brat. Lubiąca kwiaty, kochająca antyki oraz rzeczy z minionej epoki. Nie lubi komputera, woli maszynę do szycia oraz narzędzia malarskie. Spokojna, cierpliwa, skrupulatna i uparta. Potrafiąca niewychodzić ze swojej pracowni. Prywatnie szczęśliwa żona i mama 4-letniej Laurki.

s0.zmniejszacz.plbad1484zmniejszacz-pl401860.jpg


Różnimy się charakterem, wyglądem. Każda z nas w firmie ma inne zadania i obowiązki, dzięki temu wyznaczamy sobie inne cele, które realizujemy. Staramy się każdego dnia, być lepszymi niż wczoraj. Nie boimy się krytyki, bo dzięki niej nie popełnimy już tych samych błędów. Do pracy podchodzimy z pasją, zaangażowaniem i energią. Bywają trudne dni, ale to nas motywuje do działania. Do pójścia dalej, bo uśmiech na twarzach klientów jest naszych największym sukcesem.
 1. Sezon ślubny tuż tuż...

  04-17

  Miesiące wiosenne i letnie są najbardziej popularnymi miesiącami na organizację ślubów.Z tego powodu uważa się,że w okresie od maja do września trwa tzw....

 2. Wesołych Świąt

  12-15

  Pełnych ciepła, spokoju i radości Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności i sukcesów w Nowym 2016 roku życzy Eve Groups

 3. Dekoracje Komunijne

  05-15

  DEKORACJE KOMUNIJNE Eve Weddings to nie tylko śluby, to także dbanie o dekorację wszystkich uroczystości rodzinnych min. Komunii Świętych. Zachęcamy do kon...