PRZEPIS NA DOSKONAŁY ŚLUB W STYLU WENECKIM

 
Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na III edycję Ekskluzywnej Konferencji Ślubnej pod hasłem: „Przepis na doskonały ślub” organizowaną 19 stycznia przez Agencję ślubną Eve Weddings oraz Pałac Kotulińskich z Czechowic-Dziedzic.

W ten zimowy dzień w zabytkowych wnętrzach Pałacu Kotulińskich konsultantki ślubne Eve Weddings (Ewa i Elwira) przeniosą Państwa w barwny świat weneckiego karnawału. Pod osłoną masek dowiecie się Państwo o najnowszych trendach związanych z organizacją ślubu na rok 2014. Wypowiadać będą się eksperci z branży ślubnej, którzy przekażą Wam praktyczne porady związane z przygotowaniem się do tego wyjątkowego dnia.

Motywem przewodnim III Ekskluzywnej Konferencji Ślubnej będą maski weneckie, a kolorem przewodnim złoto, srebro, czerń oraz fiolet.

O godzinie 12:00 rozpocznie się kolorowa parada/korowód. Przed wejściem do Pałacu zachwyci Państwa arystokratyczny wóz z niezwykłą i zaskakującą dekoracją.

Będą królowały świecące makijaże, niebanalne fryzury oraz wszechobecne złoto i kosztowności.
O przyjemność dla oczu zadbają: Salon kosmetyczny Bellissima, salon fryzjerski Vivian oraz miejsce ozłoci Jubiler Rubex.

Odbędzie się pokaz mody ślubnej damskiej i męskiej połączony z pokazem bukietów ślubnych.
O wrażenia estetyczne zadbają: Salon Mody Ślubnej damskiej Fasson oraz męskiej Summer-cha.

O powonienie zadba florystka Eve Weddings oraz pracownia Malwa-deko. Ich realizacje nie tylko zachwycą, ale również zainspirują Was do nowych pomysłów. Specjalnie dla Państwa zaprezentują przykładowe realizacje stołów weselnych przepełnione bogactwem weneckiego szyku, na których będzie można zobaczyć nie tylko florystyczne arcydzieła, ale również poligrafię ślubną przygotowaną przez Karolina-zaproszenia.

O Państwa kubki smakowe zatroszczą się najlepsi w tej branży eksperci:

Pragnienie zaspokoi: Firma Barmańska Bar4U, który przygotuje na tą okazje „weneckie drinki”.

Szef kuchni Pałacu Kotulińskich zaskoczy Was pałacowymi przekąskami, a na deser Cukiernia Gryga, mistrzowie słodkiego smaku zabierze Was w świat słodkości.

O zmysł słuchu zadba DJ Marcin, który umili nam czas włoskimi przebojami.

Całość wydarzenia poprowadzi Sławek „Rybka” Rybczyński doświadczony prezenter radiowy, wodzirej i muzyk, reprezentujący firmę IMPREZOWNIA.net.

Nie może zabraknąć i Was!!! Dlatego serdecznie Was zapraszamy do udziału w całym wydarzeniu na którym nie zabraknie nagród i atrakcji. Każda kobieta odwiedzająca konferencję będzie mogła nie tylko zasięgnąć praktycznych porad związanych z nowymi trendami we fryzjerstwie i makijażu na dzień ślubu, ale również nanieść inspiracje na siebie i je urzeczywistnić przy pomocy naszych Partnerów.

Dla pierwszych 100 osób firma AVON przygotowała specjalne upominki, zarówno dla Pań jak i Panów. Bądźcie z nami tego dnia…..
10012014wenecja.jpg
 
E&E