19 stycznia w Pałacu Kotulińskich w Czechowicach-Dziedzicach odbywała się już III Ekskluzywna Konferencja Ślubna „Przepis na doskonały ślub” organizowaną przez Agencje ślubną Eve Weddings. Każda edycja jest stylizowana określonym motywem/tematem, aby po pierwsze uatrakcyjnić imprezę, a po drugie żeby zachęcać Pary Młode organizacji wesel tematycznych, które pokazałyby zainteresowanie, hobby czy historię znajomości. Motywem przewodnim III konferencji ślubnej były maski weneckie, a kolory dominujące to złoto, srebro, fiolet oraz czerń.

W zimową niedzielę konsultantki ślubne Eve Weddings przeniosły gości w barwny świat weneckiego karnawału. Królowały maski weneckie, stroje z epoki, kosztowności. Pod osłoną masek goście poznali swój przepis na ślub: były wypowiedzi ekspertów oraz praktyczne porady. Oprócz wykładów, organizatorki zadbały o inne atrakcje. Goście nie nudzili się; był pokaz mody ślubnej połączony z pokazem bukietów ślubnych, pokaz samby, degustacja drinków i wina. Pałac Kotulińskich przygotował pokaz kulinarny z użyciem ciekłego azotu oraz pokaz dekoracji używając technik carvingu. W założonej kolorystce Pałac Kotulińskich zadbał o bufet zimnych przekąsek.

Drodzy Narzeczeni, nie bójcie się organizować wesel z motywem przewodnim. Organizacja takiego wesela zapadnie na długo w pamięci Waszych Gości, a Wy będziecie mieć piękne wspomnienia oraz niebanalne zdjęcia:)
s0.zmniejszacz.plbad1446zmniejszacz-pl864880.jpg